AMBERIF Virtual Showroom 2021

Kategoria:

Biznes na całym świecie koncentruje się obecnie na ożywieniu i ponownym uruchomieniu gospodarek, które ucierpiały w wyniku pandemii. W obliczu nowych realiów firmy przekształcają formuły relacji z klientami. Do nowych warunków dostosowuje się również branża targowa. Międzynarodowe Targi Gdańskie – organizator największych na świecie imprezy wystawienniczej dedykowanej bursztynowi zapraszają na pierwszą edycję AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM. Uczestnictwo w wydarzeniu zapowiedziało 44 wystawców oraz blisko 400 kupców z 46 krajów.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM
 to innowacyjne przedsięwzięcie wystawiennicze w formule online a jednocześnie multifunkcjonalna platforma cyfrowa umożliwiająca podtrzymywanie aktywności biznesowej w sieci: nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, prezentowanie premierowych kolekcji, przeprowadzanie aukcji, przyjmowanie zamówień, realizacja spotkań w formule matchmaking’u, sprzedaż produktów i usług.

Oprócz rozwiązań handlowych i transakcyjnych – połączonych w kompleksowy moduł e-commerce AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM zawierać będzie również portal informujący o designie, trendach marketingowych, wydarzeniach artystycznych i naukowych związanych z bursztynnictwem i złotnictwem, prezentacje sylwetek autorów oraz ich dokonań, wyniki konkursów projektowych, wystaw i pokazów mody. Przy jego pomocy możliwa będzie również organizacja profesjonalnych konferencji, sympozjów, kursów, szkoleń, wykładów i prezentacji w najwyższym standardzie audiowizualnym.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM towarzyszyć będzie wydarzenie AMBER EVENING. W jego trakcie przyznana zostanie Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska w międzynarodowym konkursie projektowym AMBERIF DESIGN AWARD 2021, której laureatką została w tym roku włoska artystka: Ninfa Salerno, a także Nagroda Srebrna ufundowana przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, którą otrzyma Mylene Auquiere z Belgii oraz Nagroda Bursztynowa dla Sławy Tchórzewskiej, ufundowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników. Kolejnym oczekiwanym wydarzeniem będzie ogłoszenie wyników w konkursie dla wystawców AMBERIF SELECTION 2021 na najlepszy produkt. Oprócz Nagrody Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Międzynarodowych Targów Gdańskich ważnym wyróżnikiem jest wykorzystanie nagrodzonego projektu w globalnej kampanii reklamowej kolejnej edycji targów Amberif.

Atrakcją wieczoru AMBER EVENING będzie również wyjątkowe pokazy mody i biżuterii – GDAŃSK AMBER LOOK ONLINE, realizowane przez Mystyle Events. Na mariaż mody i bursztynowej biżuterii składać się będą kolekcje: TREND BOOK – biżuteria przygotowana przez zaproszonych projektantów i studentów gdańskiej ASP oraz Rockmädchen – autorska moda, biżuteria Chilli Ireneusza Glazy oraz moda sygnowana marką KOVALOVE, unikatowa biżuteria bursztynowa AG Aleksandra Gliwińskiego zestawiona z ubiorami Magdaleny Arłukiewicz.

Atrakcją wieczoru będzie także pokaz live-cooking mistrza Bogdana Gałązki z gdańskimi i bursztynowymi akcentami kulinarnymi.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM – targi cyfrowe mają szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontakty handlowe, nie tylko w pandemicznym roku 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców, pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok.

W ostatnim tygodniu czerwca spotykamy się ONLINE.
 Wierzymy, że jesienna edycja targów AMBERIF odbędzie się w tradycyjnej formule w Gdańsku – miejscu, w którym niezwykła energia „słonecznego kamienia” pozwala odzyskać optymizm.

24-26.06.2021 | ONLINE | www.virtual.amberif.pl
kontakt: amberif@mtgsa.com.pl | t. +48 58 554 91 07 | t. +48 58 554 93 38 | m. +48 663 788 800
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat honorowy: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii; Wojewoda Pomorski; Marszałek Województwa Pomorskiego; Prezydent Miasta Gdańska
partnerzy: Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Pomorska Izba Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych, Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Muzeum Bursztynu.

Zobacz wszystkie aktualności

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie