Lista wystawców

ADELON

Switzerland

A.319

Adelon AG
Adelon AG - Amber Ukraine - wydobycie bursztynu i dostarczenie go do klienta.

Zugerstrasse 32
6340 Baar
Switzerland

AGENCJA ROZWOJU POMORZA

Poland

A.318

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Agencja Rozwoju Pomorza jest spółką Samorządu Województwa Pomorskiego, istnieje od 1992 roku. Misją Agencji jest działanie na rzecz harmonijnego rozwoju Pomorza poprzez wspieranie pomorskiej przedsiębiorczości i lokalnych samorządów, a także inicjowanie i wspieranie przedsięwzięć gospodarczych o znaczeniu regionalnym. Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Gdańsku i Słupsku oferują kompleksowe, bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców, a także innych podmiotów i osób zainteresowanych wsparciem dla przedsiębiorców w województwie pomorskim z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027. Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców prowadzą działalność informacyjną, w tym m.in.: Świadczą bezpłatne usługi w zakresie: szczegółowej diagnozy potrzeb klienta konsultacji bezpośrednich, konsultacji telefonicznych, konsultacji mailowych Dodatkowo organizują bezpłatne: spotkania informacyjne stacjonarne i online, mobilne punkty informacyjne – spotkania z klientami w miejscowościach, w których nie ma punktu informacyjnego. Usługi informacyjne obejmują: a) Wsparcie dla przedsiębiorców ze środków RPO WP 2014-2020 w następującym zakresie: Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy – tylko Działanie 1.1 Ekspansja przez innowacje Oś Priorytetowa 2. Przedsiębiorstwa Oś Priorytetowa 13. Odbudowa i odporność (REACT-EU) – tylko Działanie 13.1 mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa – REACT-EU b) Wsparcie dla przedsiębiorców ze środków FEP 2021-2027 w ramach Priorytetu „Bardziej konkurencyjne i inteligentne Pomorze” (CP 1) c) Wsparcie dla przedsiębiorców z województwa pomorskiego dostępne w programach krajowych na okres 2021-2027 Punkty informacyjne dla przedsiębiorców będą informowały o dostępności wsparcia dla przedsiębiorców z ww. źródeł w zakresie każdej z przewidzianych w nich form, w szczególności dotacji, grantów, instrumentów finansowych (pożyczek), doradztwa. Serdecznie zapraszamy!

Grunwaldzka 472d
80-309 Gdańsk
Poland

AM DESIGN

Poland

A.203

AM Design
AM DESIGN specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży biżuterii srebrnej i złotej z naturalnym bursztynem bałtyckim. Oferujemy bardzo szeroką gamę wzorów i jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy własną pracownię projektową oraz tworzymy indywidualne kolekcje na specjalne życzenie klienta. Jednocześnie gwarantujemy autentyczność bursztynu oraz wysoką jakość naszych wyrobów.

Lipcowa 33
80178 Gdańsk
Poland

AMBER

Poland

A.303

Amber, Marcin Buzalski
Odpowiedzialność, elastyczność i duże możliwości produkcyjne opisują najlepiej naszą firmę. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na największych rynkach świata i świetnym wzornictwem pozwoliło nam odnieść wielki sukces w ostatnich trudnych latach. Jesteśmy właścicielem marki Tibuki, stworzonej dla młodszego pokolenia klientów, którzy nie cenili dotąd bursztynu. Nasz oryginalny, nowy styl szlifowania kamieni Valley Cut przyciąga wszystkich jak magnes.

Beniowskiego 59
80-355 Gdańsk
Poland

AMBER 999

Lithuania

B.202

UAB Devyni Gintarai
Sprzedaż hurtowa i detaliczna biżuterii bursztynowej. Wyroby z bursztynu - naszyjniki, koraliki, kolczyki, wisiorki, pamiątki.

Plieno 4
95112 Klaipeda
Lithuania

AMBER ABRAM

Poland

A.206

Amber Abram
Firma Amber Abram zajmuje się produkcją i eksportem unikatowej srebrnej biżuterii z bursztynem bałtyckim oraz biżuterii bursztynowej. Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, terminowość dostaw oraz najwyższa jakość wykonania naszych wyrobów.

Brzegi 45
80-045 Gdańsk
Poland

AMBER ALEX LTD

Lithuania

B.205

Amber Alex - Lithuania
Jesteśmy firmą założoną w nadmorskiej miejscowości Palanga. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą biżuterii oraz półfabrykatów z bursztynu. Okolice Palangi słyną z tradycji w obróbce bursztynu – od kilku pokoleń lokalni rzemieślnicy wytwarzają biżuterię z bursztynu. Dlatego tu założyliśmy naszą firmę – w samym sercu bursztynowych tradycji. Zaplecze produkcyjne firmy zajmuje powierzchnię 1,5 tys. metrów kwadratowych, posiadamy 100 miejsc pracy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i profesjonalnych rzemieślników, którzy dążą do produkcji biżuterii z bursztynu najwyższej jakości. Amber Alex tworzy bursztynowe naszyjniki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, wisiorki, broszki, szpilki, luźne kamienie i inne towary, których klienci mogą sobie życzyć. Naszym priorytetem jest klient, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić każde potrzeby klienta.

Bendroviu street 7
147 Palanga
Lithuania

AMBER AMAZE

Dubai UAE

B.305

Amber Amaze
AMBER AMAZE - Hardened Dews form Heaven. „Naszą pasją jest podróżowanie po świecie w poszukiwaniu najpiękniejszych, oryginalnych i kreatywnych bursztynowych wzorów dla Twojej inspiracji, wyrafinowania i marzeń”Kwalifikacje i możliwości naszych rzemieślników pozwalają nam w ograniczonym czasie realizować najskrytsze pragnienia naszych klientów. Amber Amaze skupia się na ludziach, którzy czują moc bursztynu, widzą jego piękno i pielęgnują. Nasze produkty to ekskluzywne dzieła do dekoracji każdego wnętrza: ich elementy, płótna artystyczne, obrazy, panele.Amber Amaze to:- odnowiona klasyka, tożsamość marki i najwyższa jakość- połączenie bursztynu z różnymi naturalnymi materiałami: drewnem, metalem- wielokolorowe palety i kolory od jasnożółtego do czarnego- ekskluzywność i indywidualność każdego egzemplarza, rękodzieło rzemieślników, złożoność i wszechstronność produktów.AMBER AMAZE twoja najgłębsza pasja.

1001/13 Crystal Tower
Business Bay, Dubai
UAE

AMBER APPLE

Poland

A.302

Amber Apple Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Od ponad 35 lat jesteśmy producentami biżuterii. Przez te lata daliśmy się poznać jako solidny i uczciwy partner. Posiadamy wzorcownię i pracownię projektową, przez co oferujemy oryginalne wzory. W naszej ofercie posiadamy biżuterię srebrną, srebrną z bursztynem, rodowaną i złoconą. Serdecznie zapraszamy

Cienista 16B
80-046 Gdańsk
Poland

AMBER BY MAZUNA

Lithuania

B.408

Amber by Mazukna, UAB Gritpedziai ir Ko
Często nazywamy siebie entuzjastami. Nadzorujemy każdy etap tego procesu, dlatego bursztyn znamy na wszystkich jego etapach – od surowca po precyzyjną biżuterię. Eksperymentujemy i tworzymy innowacyjne sposoby obróbki bursztynu z zachowaniem jego naturalnego pochodzenia. Jesteśmy odpowiedzialnymi partnerami, którym zależy na utrzymaniu długotrwałych relacji. Bursztyn jest osią naszej działalności od prawie 30 lat.

Chemijos st. 29G
51333 Kaunas
Lithuania

AMBER COSTA

Poland

A.410

Amber Costa, Dorota Hałuszczuk

Smoleńska 25
80-058 Gdańsk
Poland

AMBER CROW

Poland

A.112

Amber Crow, Jakub Kruczkowski
Zajmujemy się produkcją biżuterii oraz półfabrykatów z bursztynu oraz srebra.

Dmowskiego 4
82-103 Stegna
Poland

AMBER DESIGN

Lithuania

B.201

Amber Design
Amber Design to firma działająca w branży od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kłajpedzie na Litwie. Oferujemy wykonane z naturalnego bursztynu bałtyckiego bransoletki, wisiorki, naszyjniki, kolczyki, koraliki, różańce, inkluzje oraz różne kamienie. Amber Design to marka znana na rynkach europejskich i nie tylko. Uczestniczymy w różnych targach na całym świecie – w Niemczech, Polsce, Francji i Litwie. Naszym głównym celem jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości biżuterii, wykonanej z prawdziwego bursztynu bałtyckiego, ujawniając tym samym prawdziwe piękno i ukrytą moc bursztynu.

Zirgu 1
92382 Klaipeda, Kunkiai
Lithuania

AMBER EXPERTS

Poland

A.411

Amber Experts
Visit Amber Experts laboratories in Gdańsk (Poland)—The World Capital of Amber—and in Doha (Qatar). We provide identification of amber, fossil and subfossil resins (copal), natural and synthetic amber simulants, valuation of amber jewellery and raw amber, support from collaborating experts and consultations.

Reduta Wyskok 4
80-741 Gdańsk
Poland

AMBER FORTUNA

Lithuania

A.316

Amber Fortuna
Biżuteria z bursztynu.

Rizgiai 2
60301 Raseiniu raj.
Lithuania