Logo PROGRES, JANUSZ PAWLIK - AMBERIF

PROGRES, JANUSZ PAWLIK

Stoisko A.310
Firma Progres jest producentem biżuterii z bursztynu bałtyckiego osadzonego w złocie i srebrze. Została założona w 1987 roku przed Janusza Aleksandra Pawlika. Od tego czasu firma jest liderem w dziedzinie technik jubilerskich i projektowania biżuterii. To rodzinna firma, która tworzy biżuterię od ponad trzech dekad. Najwyższa jakość wzorów zdobyła im klientów z całego świata. Biżuteria jest ręcznie wytwarzana w pracowni w Gdańsku przez zespół bardzo doświadczonych jubilerów, którzy są zaangażowani w tworzenie elementów najwyższej jakości z wielką dbałością o szczegóły.

Our company was founded in 1987 by Janusz Aleksander Pawlik. Since then we strive to be at the forefront of craftsmanship process and jewellery design. As a family led company we have been creating jewellery for over three decades. All of our jewellery is handcrafted in our factory in Gdansk, Poland. At Progres we offer different shades and colours of amber stones. Our company is especially known for its outstanding
Na Wzgórzu 22,
Gdańsk
(80-296),
Poland
+48 601 832 850
progres-ltd@progres-ltd.pl

Wirtualny showroom wystawcy

Pierścionek z bursztynem, kolczyki z bursztynem
Naszyjnik z bursztynem, bransoletka z bursztynem
Wisior z bursztynu
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem targów AMBERIF jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.
© 2024 AMBEREXPO
|
Polityka prywatności