Rozpoczynamy nabór firm do projektu Gdańsk Światowa Stolica Bursztynu.

Dołącz do projektu i zaprezentuj swoją firmę i produkty!

Jak możesz zaprezentować swoją firmę i jej produkty w ramach projektu?

  • Możliwość prezentacji firm oraz produktów na portalu internetowym poświęconym bursztynowi. Planujemy zaprezentować w nim 200 produktów oraz dziesiątki firm. Mamy nadzieję, że również Twoją.
  • Szansę na udział w kampanii marketingowej promującej bursztyn. Nasz koncept kampanii zakłada prezentację produktów, współpracę z wydawcami i inflencerami, a także reklamy cyfrowe. Chcemy w niej zaprezentować najciekawsze bursztynowe projekty.
  • Szansę na zaprezentowanie swoich produktów podczas nowoczesnej wystawy bursztynu, z którą chcemy dotrzeć do ponad 20 tyś odbiorców. Otwarcie wystawy zaplanowane zostało na lipiec 2024 r.

Jak zgłosić swoją firmę i produkty?

1

Przygotuj zdjęcia

Wybierz maksymalnie 5 najlepszych produktów do prezentacji. Pamiętaj o kryteriach technicznych.

2

Opisz swoją firmę

Przygotuj krótki opis firmy (do 250 znaków), który podkreśli jej unikalne cechy oraz ofertę.
3

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Przygotuj krótki opis firmy (do 250 znaków), który podkreśli jej unikalne cechy oraz ofertę.
4

Prześlij materiały

Przygotuj paczkę grafik zawierającą logotyp firmy oraz zdjęcia produktów i wyślij je za pomocą WeTransfer na adres:

capitalofamber@amberexpo.pl

Pamiętaj, aby w tytule zamieścić nazwę firmy.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Przygotowanie kampanii marketingowej oraz wystawy to bardzo czasochłonny i wymagający proces, dlatego produkty, które będziemy mogli w niej wykorzystać muszą spełniać dodatkowe kryteria, takie jak:
Możliwość dostarczenia produktu w fizycznej formie do 31 maja 2024 r. do AMBEREXPO. Jak przystało na gwiazdy będą one brały udział w wielu sesjach fotograficznych i nagraniach video.
Możliwość udostępnienia produktu do wystawy na okres 3 lat lub przekazania go po koszcie wytworzenia. Nasza wystawa będzie wystawą mobilną i odwiedzi przez najbliższe lata wiele ciekawych miejsc.
Zgodność z przyjętą strategią projektu Gdańsk Światowa Stolica Bursztynu, promującą biżuterię bursztynową odzwierciedlającą współczesne trendy w designie, z naciskiem na estetykę i innowacyjność.
W przypadku obiektów pozyskiwanych na wystawę dodatkowym kryterium jest zgodność z założeniami programu kuratorskiego, mającego na celu stworzenie spójnej i atrakcyjnej narracji.

Ważne daty

Zgłoszenia produktów przyjmujemy do

20 maja 2024 roku

Bezpośredni kontakt z wybranymi firmami i projektantami nastąpi do

27 maja 2024 roku

Daj się zauważyć!

Dołącz do nas już dziś i podziel się swoim talentem!
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem targów AMBERIF jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.
© 2024 AMBEREXPO
|
Polityka prywatności