Aktualizacja strategii projektu Gdańsk Światowa Stolica Bursztynu

Od września 2022 do marca 2023 roku, intensywnie pracowaliśmy nad projektem Gdańska - Światowej Stolicy Bursztynu, angażując szerokie grono ekspertów: badaczy trendów z Infuture Institut Natalii Hatalskiej, przedstawicieli branży bursztynniczej, środowisk naukowych i akademickich oraz przedstawicieli miasta Gdańsk. Efektem tej pracy jest kompleksowa strategia, która została kierunkowo zatwierdzona przez Kolegium Prezydenckie w dniu 22 sierpnia 2023 roku.

Jesteśmy również podekscytowani, że otrzymaliśmy zielone światło dla dalszych działań skoncentrowanych na budowaniu pozytywnego wizerunku bursztynu w 2024 roku. Obejmują one opracowanie identyfikacji marki projektu, stworzenia kluczowych kreacji reklamowych oraz realizację intermedialnej kampanii marketingowej. Dodatkowo chcemy wykorzystać potencjał Jarmarku Świętego Dominika, który przyciąga dużą liczbę odwiedzających, do promocji bursztynu.

Autorem nowego logo projektu została Pani Agata Dojlitko z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Poznaj strategię projektu Gdańsk Światowa Stolica Bursztynu na lata 2023 - 2033

Pełna strategia projektu

Skrót strategii

Identyfikacja wizualna

Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem targów AMBERIF jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.
© 2024 AMBEREXPO
|
Polityka prywatności